2017-09-15

Ряд заходів до Дня фізичної культури і спорту пройшов у Волноваському районі

10 вересня у Волновасі пройшли заходи до Дня фізичної культури і спорту.

Ранок розпочався зі шкільних змагань у ЗОШ № 3, де в жіночому волейболі кращою виявилася команда ЗОШ № 7. А в міні-футболі серед хлопців перемогу здобула команда ЗОШ № 5.

Напруження спортивних пристрастей перемістилося до будинку дитячої та юнацької творчості і центрального скверу міста, де проходили спортивно-розважальні ігри для школярів «Старти надій».

Зі святом дітей привітали голова райради Валерій Лубінець і начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Сидоренко.

Школярі змагалися в різних спортивних дисциплінах, орієнтованих на швидкість, силу, влучність, витривалість, координацію рухів. Ті, хто виконували необхідний мінімум, отримували солодкі призи від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

У другій половині дня на стадіоні ЗОШ № 7 відбувалося відразу кілька урочистих заходів і змагань. Присутніх привітали голова райдержадміністрації Олександр Баранник, заступник голови райради Сергій Демченко, після чого розпочалося нагородження переможців 8-ї районної спартакіади серед шкіл медалями, кубками і подарунками. Серед команд міста і селищ третє місце виборола ЗОШ № 7, друге – ЗОШ № 3, перше – Донська ЗОШ. А серед сільських команд третє місце посіла Іванівська ЗОШ, друге – Сонячна ЗОШ, перше – Степнянська ЗОШ.

Не забули і про індивідуальні здобутки спортсменів. Керівники району нагородили подяками переможців та призерів чемпіонатів світу, Європи та України: Сергія Єрмоленка, Костянтина Тимченка, Тетяну Нескребу, Олександра Грушина і Олександра Яковлєва. А наостанок Сергій Демченко передав комплект форми для волейболістів команди Волновахи, які постійно відстоюють честь міста і району на різноманітних змаганнях.

Після нагородження відбулися перші в районі змагання з кросфіту, участь у яких взяли сім команд по три людини. Виконання вправ потребувало значної фізичної витривалості і неабиякої фізичної підготовки. Найкращі команди отримали медалі та грошові винагороди, а переможець – ще й кубок. Третє місце посів колектив РДЮСШ, друге – «Ультра-1», перше – «Ультра-2». У особистому заліку до числа призерів увійшли: третє місце – Андрій Тубольцев («Ультра-2»), друге – Олексій Кондратьєв («Ультра-2»), перше – Рустам Цема (СК «Фрістайл»).

Останнім акордом свята стало вшанування дев’яносторічного заслуженого працівника фізичної культури і спорту Миколу Палагуту, який виховав не одне покоління спортсменів. Ветерана фізкультурного руху району відвідали заступник голови райдержадміністрації Аліса Весьолкіна та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Сидоренко.

Поділитись