2020-12-15

Сім нових спортивних клубів Маріуполя

У листопаді в місті Маріуполь відкрились сім нових клубів від компанії «M.Sport», і тепер ще близько 700 маріупольців зможуть безкоштовно займатися спортом.

Серед новинок – мультиспортивний клуб, де можна займатися флорболом, петанком і регбі. Також в Лівобережному та Приморському районах відкрилися клуби фітнесу, де не тільки тренуються, а й ставлять цілі по вдосконаленню свого тіла.

У Кальміуському районі з’явився клуб скандинавської ходьби. Цей напрямок фізичної активності має найбільшу популярність серед людей похилого віку, але займатися можуть всі бажаючі. На Лівобережжі міста клуб скандинавської ходьби відвідують понад 100 маріупольців.

Нагадаємо, місія компанії «M.Sport» – це розвиток системи аматорських спортивних клубів, в яких маріупольці не тільки регулярно займаються спортом, а й об’єднуються в активні спільноти. Організовують заходи і своїм прикладом розвивають масовий спорт. Адже найцінніше в житті кожної людини – здоров’я, а регулярні фізичні навантаження сприяють його зміцненню. Тож не відкладайте на завтра і тренуйтеся вже сьогодні!

Більше інформації, локації тренувань і номера телефонів тренерів – на сайті https://msport.city/.

Поділитись