2023-07-04

Скелелазка Донеччини Ксенія Горєлова – бронзова призерка етапу молодіжного Кубку Європи в Австрії

З 30 червня по 2 липня в австрійському Імсті відбувся етап Кубку Європи зі скелелазіння серед молоді та юніорів, учасники якого боролися за нагороди у видах «швидкість» і «трудність».

За підсумками змагань у активі збірної України виявилося 5 медалей, одну з яких здобула представниця Донецької області та міста Краматорськ Ксенія Горєлова.

16-річна спортсменка стала бронзовою призеркою у швидкості у молодіжній віковій групі «A», де змагалися 11 скелелазок із Австрії, Великобританії, Іспанії, Італії, Німеччини, України та Хорватії. У кваліфікації Ксенія показала найвищий результат – 8,99 секунд, була кращою у чвертьфіналі (9,99 с), але за підсумками півфіналу отримала можливість боротися не за «золото», а за «бронзу». У вирішальному медальному «забігу» час Горєлової склав 8,85 с.

Ксенія Горєлова є майстром спорту України, представницею Школи вищої спортивної майстерності Донецької області та вихованкою ОДЮСШ для дітей.