2023-06-12

Скелелазка Донеччини Ксенія Горєлова здобула «срібло» на молодіжному чемпіонаті Європи

З 8 по 11 червня в німецькому місті Дуйсбург відбувся чемпіонат Європи зі скелелазіння серед молоді та юніорів, за підсумками якого до топ-10 від Донецької області в складі збірної України увійшли три спортсменки.

16-річна Ксенія Горєлова, яка представляє Краматорськ, стала володаркою срібної медалі у виді «швидкість» у молодіжній віковій групі «A», де змагалися представниці Іспанії, Італії, Німеччини, Польщі, України, Франції та Хорватії. У кваліфікації вона показала час 8.194 секунд, у півфіналі – 8.49 с. У фіналі Ксенія поступилася італійці Агнесе Фіоріо.

Катерина Голобокова з міста Курахове посіла в змаганнях зі швидкості у групі «А» 10 місце.

Анастасія Кобець з Краматорська у виді «болдеринг» у віковій групі «A» була десятою серед 49 учасниць.

Скелелазки Донеччини є атлетками Школи вищої спортивної майстерності регіону та вихованками ОДЮСШ для дітей. На змаганнях у Німеччині їх супроводжував старший тренер області Ігор Тяпкін.