2018-11-30

Спорт для всіх у Бахмуті, Костянтинівці, Маріуполі

За минулий  тиждень (з 19 по 25 листопада) мережею центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Донецької області проведено низку спортивно-масових заходів.

 

 

 

 

Турнір з шахів у Бахмуті

Значна більшість учасників міського турніру з шахів серед ветеранів у Бахмуті має безпосередній стосунок до української армії. Хто служив, у кого діти або внуки служать у лавах української армії, тому міський турнір до Дня Збройних Сил України пройшов на великому емоційному фоні.

Учасники жваво обмірковували шахові позиції, різні варіанти партій. Не обійшлось без спогадів про службу і розмов про сучасну бойову техніку.

Призерів турніру нагороджено дипломами управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

Змагання з легкої атлетики вКостянтинівці       

У місті Костянтинівка, на базі дитячо-юнацької спортивної школи, в рамках щорічної студентської спартакіади з нагоди Дня Гідності та Свободи України відділом з фізичної культури і спорту та центром «Спорт для всіх» проведено змагання з легкої атлетики.

Учасниками цієї події стали студенти закладів професійної та вищої освіти міста. Молодь змагалась у штовханні ядра, в стрибках в довжину, висоту, забігах і естафеті.

Загалом у заході взяли участь 110 осіб, з яких 12 чоловік склала суддівська колегія на чолі з тренером і головним суддею змагань Станіславом Асосковим, який привітав учасників, а за підсумками змагань нагородив переможців.

У цей день місця розподілилися таким чином:

1 місце – Костянтинівський медичний коледж,

2 місце – Костянтинівський індустріальний технікум,

3 місце – Костянтинівський технікум Луганського національного аграрного університету,

4 місце – Костянтинівський професійний будівельний ліцей,

5 місце – Костянтинівське вище професійне училище.

Такі заходи піднімають командний дух, віру в себе учасників, є відмінним стимулом, а також сприяють залученню якомога більше молоді до занять спортом.

 

 

 

 

 

«Do like Olympians» з чемпіонами світу в Маріуполі

У загальноосвітній школі №66 міста Маріуполь відбулась спортивна подія в рамках Всеукраїнського проекту«Do like Olympians», ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України спільно з «The Coca-Cola Foundation». У заході взяли участь понад 200 учнів.

Мета заходу – пропаганда олімпійських принципів і цінностей, популяризація здорового способу життя, відволікання дітей від віртуального світу, залучення до спортивних секцій міста.

До учнів 4-6 класів завітали почесні гості: чемпіони світу з ушу Ганна Терещенко та Вікторія Булигіна, восьмиразовий чемпіон світу з кікбоксингу, заслужений майстер спорту України з кікбоксингу Олександр Олійник, а також вихованці відділення боротьби греко-римської КДЮСШ «Атлетик» (м. Маріуполь), ОСДЮСШОР з видів боротьби та Донецького обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська федерація ушу».

Поділитись