2018-03-16

«Спорт для всіх». Змагання у Маріуполі, Бахмуті, Волновасі, Покровську

За минулий тиждень (5-11 березня) мережею центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Донецької області проведено низку масових заходів.

Турнір з настільного тенісу в Маріуполі

7 березня у місті Маріуполь відбувся перший відкритий турнір з настільного тенісу, присвячений Міжнародному жіночому дню. На турнір змогли записатися всі бажаючі, без обмежень.

Учасники були розділені на дві категорії: дитяча (до 12 років) і доросла (понад 12 років). Почесна гостя турніру – Наталя Коновалова, єдиний в місті професійний тренер з настільного тенісу.

Змагання сподобалися учасникам, особливо гаряче було у півфіналі та у фіналі. У дорослій групі до фіналу вийшли дуже сильні гравці, які не поступалися в грі одне одному, а переможцем став Максим Мажара. У дитячій групі переміг Олександр Хникін.

Маріупольский центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» висловив подяку адміністрації ігрового центру G_center, що в ТРЦ «Україна», за сприяння у проведенні турніру.

 

 

 

 

 

 

Дівчата позмагались у волейболі за кубок в  Бахмуті

5-7 березня у місті Бахмут дівчата позмагалися за кубок з волейболу серед загальноосвітніх шкіл. Стартували у турнірі п’ять команд. Після другого туру визначилась трійка команд, яка повела боротьбу за призові міста.

Найзапекліша боротьба точилась за участю господарок турніру. Бажання виграти у кожному сеті,  кожному ігровому епізоді у дівчат загальноосвітньої школи №18 було вдосталь. Але команди ЗОШ №10 та ЗОШ №5 мають у складах побільше дівчат, які займаються волейболом у спортивній школі. Цей фактор зіграв вирішальну роль.

Турнірна таблиця має такий вигляд: ЗОШ №10, ЗОШ №5, ЗОШ №18.

 

 

 

 

 

 

 

Спортивне змагання у Волновасі

7 березня в залі боксу та кікбоксингу Волноваського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відбулися змагання з загальної фізичної підготовки в розділі «стрибки на скакалці», присвячені Міжнародному жіночому дню.

Переможців та призерів відзначено грамотами. Дівчатам на честь свята вручено солодкі призи.

 

 

 

 

 

 

Турнір з настільного тенісу у Покровську

7 березня на базі Покровського міського центру фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» пройшов турнір з настільного тенісу серед юнаків та дівчат з нагоди Міжнародного жіночого дня.

У змаганнях взяли участь 28 юних спортсменів та спортсменок. За результатами змагань: 1 місце посіла Ярослава Гурина; 2 місце – Андрій Улюра; 3 місце – Владислав Гурин.

Переможців та призерів нагороджено грамотами  ПМЦФЗН «Спорт для всіх». Турнір провели інструктори-методисти Покровського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Анатолій Мотузенко та Марина Ухова.

Поділитись