2023-09-06

Спортсмени Донеччини здобули 3 медалі на етапах Кубку Європи з вітрильного спорту в Польщі та Сербії

Представники Школи вищої спортивної майстерності Донецької області відзначилися здобутками на чергових етапах Кубку Європи з вітрильного спорту: 24-27 серпня змагання відбулися в польському місті Пуцьк, з 31 серпня по 3 вересня – у сербському місті Донії Мілановац.

У Польщі Семен Сокол став бронзовим призером у класі ILCA 4, що зібрав 60 учасників із 6 країн: Литви, ОАЕ, Польщі, України, Хорватії, Чехії. За підсумками 6 гонок (враховувалися результати кращих п’яти) він набрав 24 очка.

На етапі Кубку Європи в Сербії серед кращих опинилися два спортсмени Донеччини.

Богдан Рухлін, вигравши 4 гонки з п’яти, виборов «золото» у класі ILCA 6, де у нього було 13 суперників із Болгарії, Румунії та Сербії.

Семен Сокол, набравши 7 очок у 5 гонках (враховувалися результати кращих чотирьох), здобув «срібло» у класі ILCA 4, що охопив 24 учасників із Сербії, України та Чорногорії.

Спортсмени представляють на змаганнях місто Маріуполь. Підготував їх тренер ШВСМ Іван Жукалін.