2017-10-26

Спортсмени Донецької області настріляли на два «срібла» у Вінниці

19-23 жовтня на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського проходили змагання з кульової стрільби: чемпіонат України серед спортсменів 1997 року народження та молодших і міжнародний турнір «Кубок Поділля».

Від Донецької області до Вінниці поїхала команда в складі 10 спортсменів, представників Маріуполя та Бахмута. Двоє найбільш титулованих з них піднялися на п’єдестал пошани.

Срібною призеркою чемпіонату України стала Вікторія Сухорукова у вправі ГП4 (пневматична гвинтівка 10 м, 40 пострілів) серед дівчат. У фіналі вона показала результат 242,7 очок.

Також срібну нагороду в міжнародному турнірі «Кубок Поділля» здобув Андрій Шклярук (на фото праворуч). У фіналі вправи ПП-3 (пневматичний пістолет, 10 м, 60 пострілів) серед чоловіків його результат склав 233,9 очка.

Додамо, що всього в змаганнях взяли участь представники 18 команд з різних регіонів України, а також з Молдови.