2024-01-04

Спортсмени Донецької області – володарі нагород Кубку Європи з вітрильного спорту

З 27 по 30 грудня в місті Хвар (Хорватія) відбувся завершальний у 2023 році етап Кубку Європи з вітрильного спорту.

До міжнародної новорічної регати долучилися 67 учасників, і 6 з них гідно представили Школу вищої спортивної майстерності Донецької області та місто Маріуполь.

Валерій Кудряшов у класі яхт ILCA 7, що є олімпійським, за підсумками п’яти гонок (чотири йшли до заліку) став срібним призером із 11 очками. Поступився Валерій лише Оскару Мадонічу – український спортсмен з Одеської області набрав 5 очок.

Результати інших представників Донеччини в класі ILCA 7 такі: Вадим Окладніков – 4 місце, Іван Жукалін – 6 місце, Станіслав Мулько – 7 місце.

У класах яхт ILCA 6 та ILCA 4 за підсумками чотирьох гонок (три йшли до заліку) нагородами відзначилися ще два вихованці ШВСМ Донецької області. Богдан Рухлін у чоловічому заліку класу ILCA 6 мав 7 очок та «срібло», Семен Сокол у класі ILCA 4 здобув 13 очок і «бронзу».

Відзначимо, що в рейтингу за підсумками 10 престижних регат «EurILCA Europa Cup Trophy», які пройшли в різних країнах протягом 2023 року (до фінального заліку враховувалися три найкращі результати), Валерій Кудряшов у класі ILCA 7 опинився на другій сходинці серед 224 учасників, Богдан Рухлін у класі ILCA 6 та Семен Сокол у класі ILCA 4 стали першими серед 418 та 343 учасників відповідно.

Тренером спортсменів Донеччини з вітрильного спорту є Іван Жукалін.