2023-09-13

Триатлети Донеччини вибороли два «золота» чемпіонату України на спринтерській дистанції

9-11 вересня у Львові відбувся чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції серед дорослих, молоді та юніорів. Спортсмени визначали кращих за загальним результатом трьох видів програми: 750 м плавання, 20 км велогонки і 5 км бігу.

Від Донецької області на змаганнях переможно виступили два вихованці Школи вищої спортивної майстерності, які представляють місто Слов’янськ.

Із часом 59 хвилин 28 секунд (9:26 – плавання, 33:15 – вело, 16:08 – біг) золоту медаль серед чоловіків виборов Іван Меньшиков. Він випередив 27 суперників із 9 регіонів України.

Першим серед юніорів, а також четвертим серед дорослих, став Іван Ткаченко. Його результат склав 1 годину та 3 секунди (9:31 – плавання, 33:11 – вело, 16:41 – біг).

Тренерами триатлетів Донеччини є Георгій Драгулян та Ольга Драгулян.