2017-12-15

У Бахмуті відбулось волейбольне змагання серед школярів

8 грудня в Бахмуті, на базі загальноосвітньої школі №10, відбулось міське змагання з волейболу серед загальноосвітніх шкіл, в яких взяли участь шість команд.

Міська спартакіада серед учнів загальноосвітніх шкіл та студентів вищих навчальних закладів, яку традиційно, протягом усього навчального року проводить міський центр «Спорт для всіх» спільно з Управлінням з питань фізичної культури і спорту міста, продовжує виявляти кращі фізкультурно – спортивні колективи і найсильніші команди в різних видах спорту.

Цього року команди виставили змішані склади, тобто на майданчик виходили разом  юнаки та дівчата. У останньому турі велась запекла боротьба, бо у кожній ігровій партії визначались призери та переможець змагань.

Кубок чемпіонів вибороли волейболісти ЗОШ №5, які обіграли срібного призера – команду ЗОШ №10. Третє місце посіла команда ЗОШ №18. Далі місця у турнірній таблиці розподілилися так: НВК №11, ЗОШ №12, ЗОШ №24.

Вітаємо переможців та призерів, а також вчителів, які підготували команди!