2019-02-28

У Добропіллі визначили переможців обласних змагань з дзюдо

22-23 лютого в місті Добропілля на базі спорткомплексу імені Арутюнова, який рік тому відкрився після реконструкції, відбувся чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року (1999-2003 роки народження), серед юнаків та дівчат 2004-2006, 2008-2009 років народження.

Спортсменів привітали керівник департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради Віталій Кличов, президент Донецької обласної федерації дзюдо Дмитро Ігнатенко.

Усього в чемпіонаті взяли участь близько 350 спортсменів, які склали 16 команд з різних куточків Донецької та Луганської областей.

У командному заліку змагань до 21 року перемогу здобули представники міста Бахмут, другими стали дзюдоїсти міста Мирноград, третіми – Слов’янського району. У змаганнях до 16 років місця з першого по третє відповідно посіли команди Слов’янська, Нікольського району та Лиману. У змаганнях до 12 років першу сходинку посів Покровськ, другу – Добропілля, третю – Бахмутський район.

У загальнокомандному заліку першими виявились спортсмени Покровська, другими – Добропілля, третіми – Бахмутського району.

Поділитись