2019-09-26

У Донецькій області прем’єра «Challenge Fest» пройшла на шкільному стадіоні Краматорська

24 вересня одночасно в усіх регіонах України відбувся новий спортивно-масовий захід «Challenge Fest». Місцем проведення свята в Донецькій області було обрано спортивний стадіон закладу загальної середньої освіти №22 міста Краматорськ.

Головна метою «Challenge Fest» є популяризація фізичної культури і спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення якомога більше учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Організаторами свята виступили Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, відділення Національного олімпійського комітету в Донецькій області, управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Участь у заході взяли понад 150 школярів з 10 закладів загальної середньої освіти. Після віконання державного гімну України та урочистих промов учасників свята привітали спортсмени з гуртка «Бойовий спас» під керівництвом Олега Вотчеля та група підтримки спортивного клубу «Багіра» під керівництвом Оксани Власенко.

З великим задоволенням школярі, судді та глядачі виконали руханку, яку провели дівчата з групи підтримки для всіх присутніх. Всі учні, учасники заходу, змагались в естафетах з Всеукраїнських шкільних ігор «Cool Games».

Шкорярі взяли участь в сімох естафетах. Збірні команди 5-х, 6-х та 7-х класів змагались у влучності, швидкості та спритності. Кожна команда проявила себе якнайкраще, всі учні підтримували та вболівали один за одного. Дітям було дуже цікаво спробувати свої сили в нових естафетах.

На нагородженні почесними грамотами і подарунками відзначено кращих вчителів фізичної культури та школярів-спортсменів, які є переможцями та призерами змагань міжнародного рівня.

Команди, які посіли перше, друге та третє місця, відзначено кубками та цінними подарунками. Також подарунки на згадку отримали всі школи-учасники «Challenge Fest».

Поділитись