2020-08-31

У Дружківці хокеїсти донецького «Донбасу» вшосте перемогли у передсезонному турнірі

З 25 по 27 серпня на льоду арени «Альтаїр» в місті Дружківка відбулися матчі головного передсезонного хокейного турніру в Україні. Донецький «Донбас» в шостий раз в історії став переможцем домашнього передсезонного турніру «Відкритий кубок Донбасу»-2020.

Цього року у «Відкритому кубку Донбасу» взяли участь команди, які вийшли до пів фіналу плей-оф Української хокейної ліги сезону-2019/20: ХК «Донбас» (Донецьк), ХК «Кременчук» (Кременчук), ХК «Дніпро» (Херсон) та ХК «Білий Барс» (Біла Церква). Ці колективи готуються до відновлення плей-оф, який вперше в історії буде дограний восени.

На арені «Альтаїр» команда Сергія Вітера за підтримки своїх вболівальників здобула три перемоги, перегравши ХК «Дніпро» (Херсон) – 5:2, ХК «Білий Барс» (Біла Церква) – 4:3, ХК «Кременчук» (Кременчук) – 2:1.

З яскравою перемогою у передсезонному турнірі хокеїстів «Донбасу» привітав начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик і вручив кубок та нагороди кращим гравцям.

За підсумками турніру кращими гравцями у своїх амплуа визначені: кращий воротар – Ілля Андрюхов (ХК «Донбас»), кращий захисник – Сергій Дорофєєв (ХК «Дніпро»), кращий нападник – Андрій Денискін (ХК «Кременчук»), кращий бомбардир – Дмитро Даниленко (3+2, ХК «Білий Барс»).

Передсезонний турнір став знаковою подією для всього українського спорту – вболівальники змогли повернутися на трибуни. Згідно з рекомендаціями головного санітарного лікаря країни і офіційними дозволами, чинним в зеленій зоні за кількістю нових хворих і рівнем небезпеки поширення COVID-19, заповнюваність трибун не може перевищувати 50 відсотків, а вболівальники без місць для сидіння повинні дотримуватися соціальної дистанції на відстані не менше 1,5 метри.

Відкритий кубок Донбасу став чудовою репетицією стадії плей-оф. Пів фінальна серія ХК «Донбас» (Донецьк) – ХК «Дніпро» (Херсон) стартує двома матчами у Дружківці, які пройдуть 2 та 3 вересня. Початок ігор – о 18:45.