2017-11-28

У Дружківці всеукраїнським турніром з баскетболу вшанували пам’ять Сергія Коненка

24-26 листопада в місті Дружківка відбувся баскетбольний турнір, присвячений пам’яті майстра спорту України Сергія Коненка.

Коненко народився 17 січня 1980 року. З раннього дитинства захоплювався спортом та рухливими іграми, поки не сконцентрувався на баскетболі. І вже в 12-річному віці разом зі своєю командою став чемпіоном Донецької області. Це досягнення він повторив у наступному 1993 році.

У 1994-1995 роках Сергій – призер першості України. Видатний талант Коненка був помічений – його запросили грати у вищу лігу. У 1998 році Сергій став призером чемпіонату Європи. Увійшов до символічної збірної Європи, отримав виклик грати за збірну світу. 28 березня 1999 року його життя забрала автокатастрофа.

Цьогоріч пам’ять Сергія Коненка вшанували турніром за участю баскетболістів із Харкова, Кропивницького, Кривого Рогу та Дружківки.

За результатами змагань переможцями стали господарями майданчика, друге місце посіли представники Кривого Рогу, третє – Харкова. Усі команди нагородили кубками та грамотами.

Поділитись