2017-12-20

У Маріуполі урочисто відкрито міську ковзанку

19 грудня на головній площі Маріуполя відбулось урочисте відкриття міської ковзанки.

Справжнє свято на площі Свободи усім прихильникам спорту і активного способу життя подарувала Маріупольська міська рада за підтримки ХК «Донбас» і Української хокейної ліги.

Цього року Управління спорту і Департамент культурно-громадського розвитку міської ради приготували справжній фестиваль незабутніх емоцій на відкритті улюбленого місця відпочинку в зимовий період.

Глядачі побачили яскраве шоу: виступ одного з кращих у країні фігуристів, виставковий хокейний матч і майстер-класс від гравця ХК «Донбасс» Антона Рубана, концертно-розважальну програму ГПК «Чайка», а також барвисте фаєр-шоу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гравці ХК «Донбас» завітали до учнів ЗОШ №52 Маріуполя, які є одними з найвідданіших уболівальників команди. Хокеїстиі привезли школярам солодкі подарунки і клубні сувеніри. Після урочистої частини відбулась автограф- і фотосесія з одним з кращих гравців Антоном Рубаном. Усього ж до Дня Святого Миколая солодкі подарунки від ХК «Донбас» і БФ «Фонд Бориса Колеснікова» отримали 54 000 дітей Донецької області.

 

 

 

 

 

Ковзанка працюватиме до початку весни, і Управління спорту міськради готує чимало сюрпризів. Приходьте і ставайте на ковзани разом з нами!

Поділитись