2020-07-22

Безкоштовний курс самооборони для жінок розпочинається у Слов’янську

Проєкт «Повір у себе» спрямований на підвищення особистої безпеки жінок, які проживають на Сході України. Учасниці проєкту пройдуть тримісячний курс самооборони для жінок, отримають теоретичні знання та практичні навички, поліпшать свою фізичну форму, підвищать свою самооцінку та впевненість в собі, навчаться базовим прийомам самозахисту, які дають можливість захистити себе в ситуації відкритого конфлікту.

Для участі у проєкті запрошуються дівчата та жінки віком від 18 років.

Місце проведення тренувань: місто Слов’янськ, вул. Бульварна, 6, ЗОШ №10.

Тренер проєкту: Артем Олександрович Дерев’янко.

Інструктор проєкту: Яна Юріївна Дорошенко.

Участь у проєкті «Повір у себе» безкоштовна.

Додаткова інформація за телефоном: 050-61-05-179.

Проєкт реалізовується громадською організацією «Центр розвитку айкідо «Му-шин», керівник – Артем Олександрович Дерев’янко.

Проєкт «Повір у себе» здобув перемогу в конкурсі грантів за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA), Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Поділитись