2017-11-27

У юнацькому чемпіонаті Донецької області перемогли волейболісти КДЮСШ №1 Бахмута

16-19 листопада у СК «Металург» міста Бахмут відбувся чемпіонат Донецької області з волейболу серед юнаків 2005 р.н та молодше. Участь у змаганнях взяли дві команди  Бахмута, міст Покровськ, Соледар, Сіверськ (Бахмутський район).

У змаганнях за коловою системою усі команди зіграли між собою. За підсумками усіх ігрових днів перемогу в чемпіонаті області здобула перша команда Бахмута (КДЮСШ №1), друге місце посіли юні волейболісти Соледара («Артемсіль»), бронзовими призерами стали спортсмени Сіверська. Кращі команди нагороджено кубками та грамотами.

Вітаємо юних волейболістів та їх тренерів Олену та Дмитра Дробітько та бажаємо їм найвищих досягнень на волейбольному Олімпі!