2021-05-17

В Олександрівській громаді на Донеччині замайорів олімпійський прапор

15 травня в смт Олександрівка за сприяння регіонального осередку НОК України відбулося спортивне свято з нагоди третьої річниці створення громади під гаслом «Олександрівщина – Олімпійська громада!».

На урочистому відкритті мешканців громади та спортивну спільноту привітали селищний голова Людмила Борисевич, заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора, член виконкому Відділення і голова Донецької територіальної організації Всеукраїнського ФСТ «Колос» Іван Костянецький. Серед почесних гостей на захід також завітали секретар селищної ради Василь Лук’янчиков, член виконкому Відділення і директор Школи вищої спортивної майстерності Крістіна Русінова, фахівець Відділення Каріна Ваноян.

Грамотами Відділення за популяризацію олімпійських цінностей в громаді були відзначені Тетяна Обихвост, Артем Дівульський, Сергій Столєтніков, Олександр Алєшков та Олег Салюк.

У рамках спортивного свята Олександрівській громаді вручили олімпійський прапор, який урочисто замайорів на центральній площі Олександрівки. З метою поширення знань про історію олімпійського руху Дмитро Подопригора передав комплекти відповідної літератури для створення Олімпійського куточка в громаді.

Після урочистостей усі бажаючі долучилися до символічного забігу, а серед кращих команд старостинських округів розпочалися змагання з футболу, пляжного волейболу, шахів, шашок. Для мешканців громади представили показові виступи черліденгових команд, розважально-спортивну програму «Козачка громади» та «Козацькі розваги». Також упродовж дня на території парку Ювілейний працювали локації, де мешканці громади мали змогу встановити рекорди зі стрибків у довжину, гірлінгу, стрибків на скакалці, дартсу.

За підсумками змагань «Олімпійською громадою Олександрівщини-2021» став Петрівський Другий старостинський округ, куди поїхав золотий кубок та сертифікат на придбання спортивного інвентарю на суму 25000 гривень. Друге місце посіли представники Новополтавського старостинського округу, третє – Високопільського. На згадку про захід команди отримали брендову продукцію громади.

Додамо, що саме в день святкування третьої річниці створення Олександрівської селищної територіальної громади було укладено Меморандум про взаємодію та партнерство між громадою і Відділенням НОК України в Донецькій області. Свої підписи під документом поставили голова громади та заступник голови Відділення.

Поділитись