2021-05-17

Меморандум про партнерство та взаємодію укладено між Відділенням НОК України в Донецькій області та Олександрівською селищною громадою

15 травня відбулася знакова подія в Олімпійському житті Донеччини. З метою реалізації національної реформи децентралізації, об’єднання зусиль задля розвитку масової фізичної культури та спорту, популяризації олімпійських цінностей укладено перший Меморандум про взаємодію та партнерство між регіональним осередком НОК України та Олександрівською селищною територіальною громадою.

Свої підписи під документом поставили голова Олександрівської селищної ради Людмила Борисевич та заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора. Підписання Меморандуму відбулося в день третьої річниці створення громади, коли мешканці та спільнота долучилися до спортивного свята «Олександрівщина-олімпійська громада!».

Олександрівська селищна територіальна громада розташована в північно-західній частині Донецької області та межує з Харківською, Дніпропетровською областями України. Протяжність ОТГ із заходу на схід – 46 кілометрів, із півночі на південь – 26 кілометрів. Громаду створено 15 травня 2018 року шляхом об’єднання 1 селищної та 10 сільських рад. Адміністративний центр громади – селище міського типу Олександрівка. У складі ОТГ знаходиться 42 адміністративно-територіальні одиниці, у тому числі 1 селище міського типу та 41 сільський населений пункт, 10 потенційних старостинських округів. Чисельність постійного населення громади – 12833 мешканця.

Поділитись