2021-03-10

Велосипедисти Донеччини здобули 4 медалі чемпіонату України на треку в неолімпійських номерах програми

2-5 березня в місті Львів відбувся чемпіонат України з велоспорту на треку в неолімпійських номерах програми серед чоловіків, жінок, юніорів і юніорок.

Від Донеччини на змаганнях виступили 4 вихованця Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту з міста Лиман та 9 вихованців Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, яких підготували тренери Валерій Красов та Олександр Геращенко. У їх активі – 4 нагороди: 3 срібних та 1 бронзова.

Три «срібла» до скарбнички регіону приніс 17-річний велосипедист ОСДЮСШОР, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік Дмитро Полупан. Наймасовішою за кількістю учасників (79 осіб) стала індивідуальна гонка переслідування на 3 км серед юніорів, де Дмитро з часом 3 хвилини 35,144 секунд лише на самому фініші програв львів’янину Даніїлу Яковлеву. У дуже цікавій та швидкісній груповій гонці «Темпо», фінальні заїзди якої передбачають 40 кіл і 35 фінішів, Полупан набрав 11 очок, поступившись Володимиру Кондратенку зі Львова. Також друге місце спортсмен посів за підсумками групової гонки з вибуттям.

Ще дві вихованки ОСДЮСШОР з велоспорту, спортсмени-інструктори Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік Алла Марущук та Олена Ребракова гідно показали себе серед юінорок. У індивідуальній гонці переслідування на 2 км Алла стала бронзовою призеркою, а Олена фінішувала четвертою.

Додамо, що в цьому ж складі команда велосипедистів Донеччини візьме участь у чемпіонаті України з велотреку в олімпійських номерах програми, який пройде у Львові 11-14 березня.