2020-09-25

Ветерани боротьби Донеччини – переможці та призери чемпіонату України в Рибаківці

Уже традиційно місцем проведення чемпіонату України серед майстрів з греко-римської та вільної боротьби стало село Рибаківка Миколаївської області на узбережжі Чорного моря.

Змагання провели в семи вікових дивізіонах: A – 35-40 років, B – 41-45 років, C – 46-50 років, D – 51-55 років, E – 56-60 років, F – 61-65 років, G – 66-70+ років; за наступними ваговими категоріями: 55-62 кг, 70 кг, 78 кг, 88 кг, 100 кг, 130 кг.

Донецьку область на чемпіонаті представили 6 ветеранів спорту, і кожен з них отримав нагороду. Переможцями своїх категорій і в греко-римській, і у вільній боротьбі стали Руслан Мірошниченко та Анатолій Яцінюк з Маріуполя, Михайло Сироткін та Анатолій Сорока з Краматорська. Призові місця посіли Сергій Шевцов із Маріуполя та Володимир Бородін із Краматорська.

У командному заліку наші борці поступилися тільки збірним Дніпропетровщини, Миколаївщини та Вінниччини.