2017-09-09

Вітання Віктора Ремського з Днем фізичної культури і спорту

Шановні спортсмени та тренери, фахівці галузі, ветерани спорту і прихильники здорового способу життя!

Від імені Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області щиро вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту!

Фізкультура і спорт – невід’ємна частина життя людини. Заняття руховою активністю зміцнюють здоров’я, розвивають силу, координацію, витривалість, а також розумові здібності, здатність приймати найбільш правильні та ефективні рішення в складних ситуаціях.

Донеччина дала путівки у великий спорт багатьом спортсменам, ім’я яких відомі далеко за межами регіону та України. У спортивних секціях і дитячих спортивних школах підготовлені володарі нагород Олімпійських ігор, десятки переможців і призерів чемпіонатів світу, Європи.

Ми по праву пишаємося видатними спортивними досягненнями наших земляків, щиро радіємо успіхам тих, хто в гідній боротьбі примножує славу рідного краю та Вітчизни. І щире вболівання за своїх спортсменів якнайкраще допомагає всім нам об’єднатися в єдину олімпійську родину.

У День фізичної культури і спорту я висловлюю щиру подяку учителям, викладачам з фізичного виховання, тренерам – усім тим, хто своєю кропіткою й виснажливою працею продовжує виховувати чемпіонів, чий приклад особливо важливий для молодого покоління.

Бажаю всім олімпійського здоров’я, наполегливості, наснаги, які б стали основою для досягнення нових спортивних перемог та успіхів у житті!

 

Голова відділення НОК України в Донецькій області,
заступник голови Донецької облдержадміністрації
Віктор Ремський

Поділитись