2018-05-03

Волейбольний турнір у Вугледарі, присвячений 20-річчю утворення ВК «Южний»

28 квітня у Вугледарі, у спортивній залі ВГРЗ, відбувся турнір з волейболу, який присвячено 20-й річниці утворення міського волейбольного клубу «Южний».

У змаганні взяли участь п’ять команд: Вугледару (три команди), Мар’їнки, Гірничого. За результатами змагань перемогла команда ВГРЗ, друге місце посіла команда з Мар’їнки, третє місце – команда ВК «Южний».

Переможців нагороджено кубками та дипломами, а кращі гравці – медалями та цінними призами.

Довідка. Волейбольний клуб «Южний» утворено 1998 року. Багаторазовий призер Донецької області серед ветеранів волейболу. Спортсмени клубу беруть участь у спартакіадах міністерства вугільної промисловості України, а також міжгалузевих змаганнях. 2017 року клуб став призером I чемпіонату України з волейболу серед ветеранів у Запоріжжі. Наразі клуб об’єднує 24-х спортсменів. Голова клубу: Андрій Петрович Кузнєцов. Заступник голови клубу: Олексій Петрович Кузнєцов.