2019-04-19

Визначено учасників обласного фіналу «Олімпійське лелеченя» 2019 року

17 квітня одразу в трьох містах Донецької області – Добропіллі, Маріуполі та Слов’янську – відбулись зональні змагання ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». У кожній зоні команди боролись за дві путівки в обласний фінал, що відбудеться 24 квітня в Добропіллі.

Учасники повинні були презентувати свої команди, продемонструвати спритність у комбінованій естафеті, знання олімпійської історії та згуртованість у рухливій грі.

У Слов’янську серед 9 команд з міст та районів кращими виявились учні Краматорської ЗОШ № 25 та Билбасівського ЗЗСО Слов’янського району.

У Добропіллі за підсумками змагань 12 команд право виступити в обласному фіналі вибороли представники Великоновосілківської ЗОШ № 2 та Родинської ЗОШ № 36.

У Маріуполі з числа 6 команд до фіналу вийшли Нікольська гімназія «Софія» з ЗОШ № 2 та Вугледарський НВК «Політехнічний ліцей».

Нагадаємо, раніше, 9 квітня, у місті Бахмут переможцями зональних змагань стали Костянтинівський ЗЗСО № 1 та ЗЗСО № 8 ВЦА міста Торецьк.

Загалом у ІІІ етапі заходу «Олімпійське лелеченя» 2019 року взяли участь 30 команд з 14 міст, 10 районів та 6 об’єднаних територіальних громад Донецької області.

Поділитись