2019-05-10

Як пов’язані спорт та кар’єра – дізнались школярі Слов’янська в рамках проекту #OlympicLab

10 травня Відділення НОК України в Донецькій області організувало зустріч школярів з Дмитром Кірпулянським і Дмитром Сидоровим в рамках Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проекту для дітей та молоді #OlympicLab (напрямок «Базові бізнес-навички та розвиток кар’єри»). Учасниками заходу стали майже 50 учнів-шестикласників ЗОШ №5 Слов’янської міської ради.

До школярів завітали заслужений майстер спорту України з сучасного п’ятиборства, призер чемпіонатів світу та Європи, учасник Олімпійських ігор, член НОК України Дмитро Кірпулянський, а також заслужений тренер України з сучасного п’ятиборства Дмитро Сидоров.

З розповіді про спортивний шлях Дмитра Кірпулянського, високі досягнення на всеукраїнській та міжнародній спортивних аренах, секрети активного та здорового способу життя розпочалось знайомство школярів з чемпіоном. Під час спілкування учні дізнались, як пов’язані спорт та кар’єра, які освітні програми реалізують МОК та НОК України для спортсменів по завершенню їхньої змагальної діяльності, а також отримали багато цікавої інформації. А особливим було те, що діти отримали практичні поради від олімпійця, який поєднує виступи на спортивних змаганнях з участю в роботі медичної комісії та комісії атлетів НОК України.

Після теоретичної частини всі охочі отримали можливість долучитись до сучасного п’ятиборства та спробувати свої сили в стрільбі з пістолета під керівництвом заслуженого тренера України з сучасного п’ятиборства Дмитра Сидорова.

На завершення відбулась фотосесія, а найактивніших учасників заохочено подарунками від НОК України, який є ініціатором та засновником Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проекту для дітей та молоді #OlympicLab.

Нагадаємо, проект #OlympicLab має на меті виховання молодого покоління за допомогою олімпійських ідеалів та принципів, сприяння залученню дітей до активних занять спортом та здорового способу життя.

Поділитись