2023-07-09

Юлія Чумаченко виграла змагання зі стрибків у висоту у Фінляндії та Франції

Легкоатлетка Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, майстер спорту України міжнародного класу Юлія Чумаченко виступила вже на восьми стартах у цьому літньому сезоні.

5 липня в місті Йоенсуу (Фінляндія) вона перемогла на змаганнях зі стрибків у висоту бронзової серії Світового легкоатлетичного туру «Motonet Grand Prix Joensuu 2023». Чумаченко подолала планку 1,85 м, випередивши суперниць із Фінляндії та Ірландії.

7 липня в місті Соттвіль-ле-Руан (Франція) на турнірі «Meeting International de Sotteville 2023» у рамках Світового легкоатлетичного туру категорії «Silver» Юлія здобула золоту медаль. Спортсменка Донеччини показала свій кращий результат сезону – 1,92 метри, залишивши позаду в підсумковому протоколі представниць Фінляндії, Чехії, Франції, Австралії, Чорногорії, Естонії та Литви.

Відзначимо, що раніше в літньому сезоні-2023 Чумаченко стала учасницею шести змагань: 25 травня вона перемогла на Кіпрі з результатом 1,84 м, 28 травня – була другою в німецькому Релінген-Зірсбурзі (1,88 м), 3 червня – першою в Норвегії (1,86 м), 5 червня – другою в чеській столиці Празі (1,80 м), 13 червня – першою в чеському Кладно (1,86 м), 17 червня – виграла турнір у німецькому Дессау (1,89 м).

Особистий рекорд атлетки в стрибках у висоту – 1,94 м.

Тренером Юлії є її батько Вадим Чумаченко.