2020-09-15

Запальна естафета у Дружківці в рамках обласного спортивно-масового заходу «Олімпійський урок»

11 вересня в місті Дружківка відбулась естафета серед вихованців дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради, присвячена Дню фізичної культури і спорту України та у рамках обласного спортивно-масового заходу «Олімпійський урок».

Захід організовано за ініціативи відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради та дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради. У легкоатлетичній естафеті взяли участь 40 вихованців  відділень баскетболу (дві команди), легкої атлетики, тхеквондо (ВТФ).

Урочисте відкриття естафети провела начальник відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради Юлія Пивовар.

За підсумками естафети перемогла команда відділення тхеквондо (ВТФ), друге та третє місця посіли команди відділення баскетболу, а четверте – команда відділення легкої атлетики.

Переможці нагороджені грамотами відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради. Усі учасники отримали солодкі подарунки.

Поділитись