2020-07-20

Здобутки Донеччини на міжнародному турнірі боксерів-юніорів у Одесі

З 16 по 19 липня у місті Одеса відбувся міжнародний турнір з боксу серед юніорів (2004-2006 р.н.), присвячений пам’яті Героя України Бориса Литвака. У змаганнях взяли участь понад 120 боксерів з десяти областей країни.

Федерація боксу Одеської області вп’яте організувала в Одесі турнір пам’яті Бориса Литвака. Cпортсмени, у період карантину дотримуючись всіх необхідних заходів обережності, зібралися на турнір, щоб продовжити свою підготовку до участі в головних стартах 2020 року.

Донеччину гідно представила команда Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з боксу: Єгор та Данило Артьомови (тренер – Андрій Бичков, м. Добропілля), Максим Наумов (тренер – Батіралі Карімов, м. Покровськ), Іван Джура (тренер – Олександр Миронюк м. Добропілля).

За підсумками змагань дві золоті медалі вибороли брати Артемови – Єгор (вагова категорія до 60 кг) та Данило (категорія до 63 кг). Друге місце у категорії до 70 кг посів Максим Наумов, а Джура Іван (категорія до 75 кг) став п’ятим.

Поділитись