2024-03-15

Здобутки Донецької області на чемпіонаті України зі скелелазіння

З 5 по 10 березня в Києві відбувся чемпіонат України зі скелелазіння у дисциплінах швидкість, болдеринг і трудність.

Від Донецької області на змаганнях виступили спортсмени Школи вищої спортивної майстерності, Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки та Обласної ДЮСШ для дітей, представники Краматорської та Курахівської громад, тренерами яких є Ігор Тяпкін, Сергій Фомін, Марина Ткачьова, Вікторія Локтіонова.

У дисципліні швидкість скелелази Донеччини в командному заліку посіли 3 місце. Ксенія Горєлова у кваліфікації показала кращий час жіночих змагань з-поміж 16 учасниць – 8,195 с, але на фінальній стадії розподілу медалей припустилася прикрої помилки та в підсумку стала четвертою. Також на четвертій сходинці (з двадцяти) опинився Артем Глушко – його найліпший результат серед чоловіків склав 6,101 с.

У дисципліні трудність серед 20 учасниць Анастасія Кобець здобула бронзову медаль з результатом 21.

У болдерингу з-поміж 27 учасниць до жіночого фіналу вийшли дві скелелазки з Краматорська: Анастасія Кобець посіла 4 місце, Аліна Безсонова – 6 місце.

Cвітлини – Богдан Булах, Тимофій Теремницький, Дар’я Буднікова, Геннадій Кравченко