2018-05-20

Краматорськ прийняв ХІ Всеукраїнський юнацький турнір з греко-римської боротьби пам’яті Олексія Вакуленка

19 травня в Краматорську, в фізкультурно-оздоровчому комплексі ДДМА, відбувся ХІ Всеукраїнський юнацький турнір з греко-римськоїй боротьби, який присвячено пам’яті майстра спорту України міжнародного класу, призера чемпіонатів світу і Європи, переможця Кубку Європейських чемпіонов Олексія Вакуленка.

Понад 90 спортсменів прибули на традиційний  турнір зі Волновахи, Володимирівки, Дружківки,  Костянтинівки, Краматорська, Маріуполя, Слов’янська і Костянтинівського району.

Учасників турніру привітали секретар Краматорської міської ради Денис Ошурко, начальник комітету з фізичної культури і спорту Ганна Височина, президент Федерації греко-римської боротьби Донецької області Євген Куденко, президент Федерації греко-римської боротьби міста Краматорськ Сергій Пронин, директор ДЮСШ №1 Краматорської міської ради Анатолій Лепков, куратор греко-римської боротьби в Донецькій області Олександр Соколов.

Юні борці позмагались у двох вікових категоріях – 2003-2004 і 2006-2007 років нарождення. Всіх  переможців і призерів турніру нагороджено  кубками, медалями, грамотами, пам’ятними призами і плакатами зі світлиною Олексія Вакуленка.

Від Федерації греко-римської боротьби міста Краматорськ і куратора греко-римською боротьби в Донецькій області персональні призи отримали переможці турніру: чемпіон України 2018 року Іван Цибаньов (м. Краматорськ) і бронзовий призер чемпіонату України 2018 року Богдан Василевський (м. Краматорськ).

Гідно виступили юні борці греко-римського стилю, які тренуються в Дитячо-юнацькій спортивній школі №1 Краматорської міської ради, які вибороли 12 медалей. Перші місця у своїх вагових категоріях посіли Максим Сапожник (42 кг), Артем Іскендеров (48 кг), Богдан Василевський (62 кг), Іван Цибаньов (68 кг). Другі місця посіли Володимир Марченко (32 кг), Дмитро Приходцев (38 кг), Георгій Третьяченко (52 кг). Треті місця посіли Ельдар Данько (29 кг), Марк Чернишов (32 кг), Олександр Протасов (35 кг), Дмитро Петриков (42 кг), Арсеній Маменко (62 кг).

Серед переможців і призерів – вихованці СДЮШОР з греко-римської боротьби ім. Г.Г.Узуна (тренер А.Ю. Суровягін), які вибороли 9 медалей. Чемпіонами стали С. Турченко (29 кг), М. Мостовий (35 кг), С. Кузнецов (38 кг), Б. Гарбуз (52 кг). Срібними призерами – В. Мірошников (35 кг), В. Шершень (42 кг), М. Хаджинов (62 кг). Бронзовими призерами – А. Папенфот (38 кг), І. Тарасов І. (68 кг, тренер І.В. Куріло).