2019-04-05

До акції #WhiteCard долучилась Донецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа для осіб з інвалідністю

До акції-«флешмобу» #WhiteCard («Біла картка») долучився весь колектив і вихованці всіх відділень комунального закладу «Донецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа для осіб з інвалідністю» – підняттям білої картки з нагоди Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace), який 6 квітня відзначає увесь світ.

Цього року до акції долучився весь колектив спортивної школи, а також вихованці всіх відділень. Після напруженого тренувального процесу зібралися спортсмени спільно з тренерами-викладачами, щоб підняти білі картки і сказати «так» паралімпійським цінностям – роботі в команді, справедливості, дисципліні, миру, повазі до суперника та чесній грі, а також сприянню зміцненню культурі діалогу за межами національних кордонів.

Також тренери-викладачі, які виховали не одне покоління прославлених спортсменів, чемпіонів Паралімпійських ігор, чемпіонів та призерів багатьох світових та європейських змагань, підійманням білих карток висловили своє бажання жити та сприяти миру, здоровому способу життя, фізичній та інтелектуальній активності, рівності, повазі до суперника.

Поділитись