2020-02-25

Флешмоб «Донецька область обирає здоровий спосіб життя» завітав у Дружківку

21 лютого спортивний комплекс ДЮСШ Дружківської міської ради прийняв регіональний флешмоб «Донецька область обирає здоровий спосіб життя», що проводиться за сприяння Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.

Дружківка є спортивним містом і завжди активно долучається до заходів з  популяризації та розвитку олімпійського руху. Це відзначили у своїх привітальних промовах і заслужений тренер України з тхеквондо (ВТФ), директор міської ДЮСШ, почесний громадянин Дружківки Володимир Страшненко, і виконавчий директор Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора. На підтвердження цього відбулось урочисте вручення Олімпійського прапора спортивній громадськості міста.

У рамках флешмобу майже 200 школярів та вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, представники Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, а також усі охочі долучилися до активної руханки під керівництвом тренера-інструктора з фітнесу Оксана Деркач. І, як результат, отримали заряд бадьорості та позитивні емоції.

Володимир Страшненко передав перехідний кубок із символічним гаслом «Донецька область обирає здоровий спосіб життя!» представникам міста Бахмут, які вже 5 березня продовжать естафету.

Нагадаємо, що флешмоб стартував 15 листопада 2019 року в місті Покровськ2 грудня естафету прийняв Маріуполь12 грудня – Вугледар10 січня – Селидове12 лютого – Мирноград, 14 лютого – Добропілля. Найближчим часом до нього мають приєднатися в Краматорську, Лимані, Слов’янську.

Поділитись