2020-02-18

Флешмоб «Донецька область обирає здоровий спосіб життя» завітав у Добропілля

18 лютого спортивний комплекс Добропільської міської ради прийняв регіональний флешмоб «Донецька область обирає здоровий спосіб життя», що проводиться за сприяння Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.

Місто Добропілля традиційно є активним учасником заходів, спрямованих на популяризацію та розвиток олімпійського руху. Зокрема, у 2019 році саме тут відбулися обласний фінал «Олімпійського лелеченя» та обласне свято до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку. Це відзначили у своїх привітальних промовах і заступник Добропільського міського голови Олексій Галицький, і виконавчий директор Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора. На підтвердження цього відбулось урочисте вручення Олімпійського прапора спортивній громадськості міста.

У рамках флешмобу майже 100 школярів та вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, а також усі охочі долучилися до активної руханки під керівництвом тренера-викладача з черліденгу Яни Шаталової. І, як результат, отримали заряд бадьорості та позитивні емоції.

Заступник міського голови Олексій Галицький передав перехідний кубок із символічним гаслом «Донецька область обирає здоровий спосіб життя!» представникам міста Дружківка, які вже 21 лютого продовжать естафету.

Нагадаємо, що флешмоб стартував 15 листопада 2019 року в місті Покровськ2 грудня естафету прийняв Маріуполь12 грудня – Вугледар, 10 січня – Селидове, 12 лютого – Мирноград. Найближчим часом до нього мають приєднатися в Бахмуті, Краматорську, Лимані, Слов’янську.

Поділитись