2017-10-30

Найкращі спортсмени та тренери Донеччини за підсумками вересня 2017 року отримали нагороди

30 жовтня в Краматорську, в приміщенні Донецької облдержадміністрації, вшановано видатних спортсменів Донеччини, які досягли вагомих результатів на міжнародних змаганнях у вересні 2017 року, а також тренерів кращих спортсменів. Гості святкового заходу – юні спортсмени Великої Новосілки – також отримали цінні подарунки.

Представників спортивної еліти привітав голова відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктор Ремський, заступник голови облдержадміністрації. Він нагородив видатних спортсменів і тренерів, а також майбутніх чемпіонів.

Пам’ятні відзнаки і грошову винагороду отримав кращий у вересні представник олімпійських видів: майстер спорту міжнародного класу з триатлону Віктор Зємцев, який став срібним призером чемпіонату Європи в Амстердамі-2017 з триатлону на довгих дистанціях. Так само і наставник рекордсмена України Георгій Драгулян, майстер спорту СРСР і України, заслужений тренер України з триатлону.

Пам’ятні відзнаки і грошову винагороду отримав кращий спортсмен вересня з неолімпійських видів: майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу Костянтин Мусієнко, чемпіон світу в США-2017 з пауерліфтингу серед юніорів. Так само і Сергій Федоренко, тренер світового рекордсмена у жимі лежачи.

 

 

 

 

 

 

 

Почесними гостями святкового заходу стали юні спортсмени. Це шкільна команда «Друге дихання» Великоновосілківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2, яка перемогла на всіх етапах Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

Віктор Ремський вручив цінні подарунки хлопцям і дівчатам, які перемогли в національному фіналі «Олімпійського лелеченя», а також «батькам» кращої команди країни: вчителю фізкультури Віктору Панькову та педагогу-організатору Валентині Загорулько.

Нових спортивних звершень присутнім побажав перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Володимир Мицик, начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Більше світлин з церемонії вшанування переглядайте на нашій сторінці в соціальній мережі Фейсбук.   

 

Поділитись