2020-10-16

Онлайн фестиваль «Олімпійське лелеченя 2020» у Бахмуті

З 1 по 11 жовтня в місті Бахмут відбувся онлайн фестиваль «Олімпійське лелеченя», який проводиться за ініціативи Відділення НОК України в Донецькій області.

У заході взяли участь десять загальноосвітніх шкіл Бахмутської об’єднаної територіальної громади. Склад команди – учні віком 12, 13, 14 років у кількості 12 осіб, з них: 6 дівчат, 6 хлопчиків (по 2 хлопця та 2 дівчини кожного віку).

Учасники фестивалю мали зняти відео презентацію у відповідності до зазначених умов та відправити відеоролик до Бахмутського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

П’ятірку фіналістів вибрали онлайн голосуванням на сторінці міського центру «Спорт для всіх» у соціальній мережі Facebook. Переможців і призерів змагань 15 жовтня обрала суддівська колегія з п’ятьох представників управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

За результатами ІІ етапу фестивалю «Олімпійське лелеченя – 2020» перемогу здобула команда НВК №11 (60 очок), другою стала команда Іванівського ЗЗСО (48 очок), а третє місце поділили ЗОШ №18 та ЗОШ №24.

Усі команди нагороджені грамотами від управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

Відеоролики на сторінці Бахмутського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за посиланням – https://www.facebook.com/bakgsportcom/.

 

Поділитись