2019-09-08

Школярів Донеччини спорядили на фінал «Олімпійського лелеченя»

7 вересня в Краматорську на обласному святі «Олімпійський урок» до Дня фізичної культури і спорту відбулись урочисті проводи команди школярів Донеччини на фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», який дев’ятий рік поспіль проходить за ініціативи Національного олімпійського комітету України.

Нагадаємо, право представити наш регіон у Києві в Міжнародному дитячому центрі «Артек» здобули учні Билбасівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Слов’янського району, які перемогли на обласному (попередньому) етапі заходу.

З привітаннями і побажаннями проявити свої найкращі здібності до дітей звернувся голова відділення НОК України в Донецькій області Віктор Ремський.

«Мені дуже приємно, що саме учні з Билбасівки перемогли на обласному етапі всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя», адже ви представляєте першу відремонтовану і оновлену опорну школу Донеччини. Звичайно, це серйозна відповідальність, але я впевнений, що ви будете дуже старатися, аби в Києві увійти до трійки кращих. А наочний прикладом згуртованості й наполегливості для всіх є команда з Великої Новосілки – переможці фіналу «Олімпійського лелеченя» у 2017 році. Щиро бажаю вам наснаги, віри у свої здібності та жаги до самовдосконалення!» – сказав Віктор Ремський.

З 9 по 15 вересня хлопці і дівчата визначатимуть кращих у конкурсі презентацій, вікторині, змаганнях з волейболу, естафетах. До складу команди Донецької області увійшли учні Билбасівського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ірина Жидкова, Поліна Голуб, Герман Нефьодов, Максим Михайлов, Валерія Макуха, Діана Баринова, Назар Зелік, Андрій Потапов, Дарья Золотарьова-Кулініч, Ольга Шевченко, Іван Ребік, Олександр Яйлов, яких супроводжуватимуть педагоги Микола Смоляр та Анастасія Дудник.

Зазначимо, що захищати честь Донеччини на всеукраїнському рівні школярі будуть у новій спортивній формі, наданій відділенням Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.

Поділитись