2018-06-19

Тхеквондист Донеччини Михайло Шелест здобув «золото» на турнірі в Люксембурзі

16-17 червня в Люксембурзі проходили міжнародні змагання з тхеквондо ВТФ класу G-1 «Luxembourg Open 2018», які стали успішними для представника Донецької області.

Від нашого регіону в складі збірної команди України виступив спортсмен школи вищої спортивної майстерності, вихованець заслуженого тренера України Юрія Бірюкова Михайло Шелест.

У ваговій категорії понад 87 кг серед чоловіків Михайло переможно провів чотири поєдинки. Спочатку з рахунком 4:0 він був сильнішим за суперника з Німеччини, потім взяв гору над французьким тхеквондистом – 10:1. У півфіналі Шелест виграв протистояння з британським спортсменом – 12:2, а у фіналі з рахунком 18:12 здолав ще одного представника Франції Омара Ель Язіді.

Зазначимо, що наприкінці 2017 року Михайло Шелест здобув «бронзу» чемпіонату Європи з тхеквондо в олімпійських вагових категоріях, а цьогоріч став бронзовим призером міжнародного турніру з тхеквондо (ВТФ) класу G-1 «Ukraine Open Cup» у Харкові.