2020-10-16

Тріумф наймолодших важкоатлетів Донеччини на чемпіонаті України серед юнаків і дівчат (U13) у Павлограді

З 9 по 14 жовтня у місті Павлоград (Дніпропетровська область) відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 13 років з важкої атлетики, а також турнір на призи олімпійського чемпіона Юрія Зайцева. Вперше за багато років Донецька область посіла перші місця у командних заліках серед юнаків і дівчат.

За звання найкращих змагалися 170 важкоатлетів з 18-ти областей країни, серед них 22 представники Донецької області. Здобуток нашої команди – 14 медалей (2 золоті, 6 срібних, 6 бронзових), а також перші місця в обох командних заліках. Юнаки Донеччини стали найсильнішими, випередивши команди Дніпропетровської і Хмельницької областей, а у командному заліку серед дівчат трійку кращих склали Донецька, Волинська і Луганська області.

Чемпіоном України у ваговій категорії понад 73 кг з результатом у сумі двоборства 176 кг став Владислав Голованов (м. Білозерське/м. Бахмут,  тренери – Ігор Обухов, Володимир Жога, В’ячеслав Жульков, ДОСКСП ім. С.Бубки/ОСДЮСШОР), який виграв боротьбу за чемпіонство, випередивши найближчого суперника на 10 кг у сумі двоборства.

Чемпіонкою України у вазі до 32 кг з результатом у сумі двоборства 59 кг стала Неоніла Гацан (м. Маріуполь, тренер – Володимир Крутіков, КДЮСШ «Атлетик»).

Призові місця посіли 12 юнаків і дівчат Донеччини.

II місце у в/к до 34 кг з результатом 75 кг у сумі двоборства – Олександр Глазєйкін (м. Вугледар, ОСДЮСШОР);

II місце у в/к до 40 кг з результатом 84 кг у сумі двоборства – Аліна Перегудова (м. Білозерське/м. Бахмут, ДОСКСП ім. С.Бубки/ОСДЮСШОР);

II місце у в/к до 49 кг з результатом 106 кг у сумі двоборства – Вероніка Гончарова (м. Білозерське, ОСДЮСШОР);

II місце у в/к до 59 кг з результатом 103 кг у сумі двоборства – Ольга Слободенюк (м. Вугледар, ОСДЮСШОР);

II місце у в/к до 64 кг з результатом 97 кг у сумі двоборства – Мілана Токова (м. Маріуполь, КДЮСШ «Атлетик»);

II місце у в/к до 67 кг з результатом 130 кг у сумі двоборства – Єгор Гончаренко (м. Вугледар, ОСДЮСШОР);

III місце у в/к до 49 кг з результатом у сумі двоборства 118 кг – Руслан Бояр (м. Маріуполь, ОСДЮСШОР/КДЮСШ «Атлетик»);

III місце у в/к до 55 кг з результатом у сумі двоборства 97 кг – Софія Завадська (м. Маріуполь, КДЮСШ «Атлетик»);

III місце у в/к до 71 кг з результатом у сумі двоборства 95 кг – Анастасія Березовська (м. Лиман, ОСДЮСШОР);

III місце у в/к понад 71 кг з результатом у сумі двоборства 87 кг – Дар’я Кулік (м. Маріуполь/м. Бахмут, ДОСКСП ім. С.Бубки/ОСДЮСШОР);

III місце у в/к до 73 кг з результатом у сумі двоборства 135 кг – Назар Коваленко (м. Бахмут, ДОСКСП ім. С.Бубки/ОСДЮСШОР);

III місце у в/к понад 73 кг з результатом у сумі двоборства 150 кг – Іван Гейченко (м. Білозерське, ОСДЮСШОР).

Також юні донеччани посіли по три четвертих та п’ятих місць.