2019-04-06

У Добропіллі провели свято до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку

5 квітня в місті Добропілля на базі стадіону «Авангард» та Палацу спорту відбувся обласний спортивно-масовий захід «День спорту на благо миру та розвитку».

Розпочалось свято з параду спортсменів, участь у якому взяли вихованці та тренери секцій баскетболу, боксу, бойових мистецтв В’єтнаму, важкої атлетики, волейболу, греко-римської боротьби, дзюдо, кікбоксингу, косікі карате, легкої атлетики, пауерліфтингу, спортивної гімнастики, тенісу, футболу, армрестлінгу, черліденгу, шахів, альпінізму і скелелазіння, а також аматори велоспорту, представники громадських організацій «Східний вітер» та «Добровело».

Хлопців і дівчат у їх прагненні до пізнання цінності спорту як чинника зміцнення співпраці, взаєморозуміння підтримали почесні гості заходу: Добропільський міський голова Андрій Аксьонов, начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту міської ради Віталій Кличов, відповідальний секретар-виконавчий директор Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора, директор школи вищої спортивної майстерності Крістіна Русінова.

Протягом заходу на території стадіону «Авангард» та Палацу спорту діяла низка спортивних локацій, де кожен бажаючий міг придивитися до різних видів спорту, взяти участь у естафетах «Веселі старти». Завершилося свято легкоатлетичним забігом на 5 км та велопробігом довжиною 60 км.

Представники Відділення НОК України в Донецькій області та школи вищої спортивної майстерності в рамках відзначення Міжнародного дня спорту долучилися до акції з підняттям білої картки (#WhiteCard), таким чином висловивши бажання жити та сприяти миру, здоровому способу життя, фізичній і інтелектуальній активності, загальному розвитку нації. Фотографія з білою картою в руці – це символічна дія на противагу червоній картці, яка означає найбільш серйозне порушення, допущене спортсменом. Білий колір, навпаки, символізує чесність і конструктивний підхід у спорті.

Нагадаємо, Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку, згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 23 серпня 2013 року, проголошено проводити щорічно 6 квітня. Як зазначається у відповідній резолюції, спорт, який є одним із інструментів освіти, розвитку і миру, сприяє зміцненню співробітництва, солідарності, терпимості, розумінню і соціальній інтеграції на всіх рівнях: місцевому, національному та міжнародному.

Поділитись