2017-09-13

У Маріуполі до Дня фізичної культури і спорту організували «Ярмарок спорту»

У рамках святкування 239-річчя міста Маріуполя, управління з фізичної культури і спорту міської ради організувало масовий захід «Ярмарок спорту» до професійного свята – Дня фізичної культури і спорту. Проходив він на території Міського саду, його учасниками стали близько 800 спортсменів.

З метою пропаганди спорту, активного і здорового способу життя в парку розгорнулися майданчики центрів спортивної підготовки. Вихованці семи дитячо-юнацьких спортивних шкіл продемонстрували свою майстерність. А кращі спортсмени міста провели майстер-класи з художньої гімнастики, американського футболу, єдиноборств, греко-римської боротьби, футболу, боксу, гандболу, волейболу, баскетболу, кросфіту, шахів, ушу, воркауту та ін. Діти, які ще не визначилися з видом спорту для себе, мали можливість на власні очі дізнатися, як проходить тренувальний процес.

«Ярмарок спорту» почав свою роботу урочистим відкриттям на центральній сцені парку під звуки фанфар та гімну України. Усіх гостей зі святом привітали начальник управління з фізичної культури і спорту міської ради Олексій Казанцев, голова депутатської комісії з питань культури, освіти, молодіжної політики та спорту Володимир Курський, дворазовий срібний і дворазовий бронзовий призер чемпіонатів світу, срібний призер чемпіонату Європи, учасник двох Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту з важкої атлетики Артем Удачин, а також семиразовий чемпіон України, чотириразовий володар кубка України, володар Кубка виклику, фіналіст Кубка ФІБА Європа, MVP фіналів Суперліги, тренер і спортивний директор МБК «Маріуполь», майстер спорту міжнародного класу з баскетболу Олександр Скутельник.

Почесні гості в черговий раз нагадали про важливість щоденних занять фізичними навантаженнями, здоровий спосіб життя, і про наступність спортивних поколінь і традицій.

За підсумками роботи в минулому році Олексій Казанцев нагородив почесними грамотами 28 кращих тренерів, спортсменів і функціонерів.

Поділитись