2018-04-20

У слов’янському центрі «Taler» визначено чемпіонів з боулінгу серед студентів

12 квітня у Слов’янську, на доріжках розважального центру «Taler», відбувся фінальний день чемпіонату міста з боулінгу серед учнівської та студентської молоді.

Завершили змагання шість команд факультетів Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет», які були переможцями відбіркових ігор восени 2017 року, а саме: факультети фізико-математичний, філологічний, педагогічний, фізичного виховання, спеціальної освіти, ПТПО.

За результатами ігор звання «Переможець» отримала  команда факультету фізичного виховання (1099 очок), на другому місці команда педагогічного факультету (945 очок) і третє місце посіла команда філологічного факультету (794 очки).

Кращим гравцем дня став студент четвертого курсу факультету фізичного виховання Антон Бондаренко.

 

 

 

 

 

 

 

 

Призери чемпіонату отримали заслужені медалі, кращу команду відзначено кубком, а всіх її учасників – сувенірними чашками із символікою чемпіонату від відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.

Чемпіонат міста Слов’янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді проходив щочетверга з жовтня 2017 року по квітень 2018-го за ініціативи розважального центру «Taler» і за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради і Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Загалом участь у змаганнях взяли 356 учнів і студентів Слов’янська – це 137 студентів ДВНЗ ДДПУ, 125 студентів ВНЗ І-ІІ р.а., 20 учнів закладів професійної освіти, 74 учня ЗОШ.

Боулінг є одним з неолімпійських видів спорту, який офіційно визнано в Єдиній спортивній класифікації Міністерства молоді та спорту України.

Чемпіонат міста Слов’янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді заплановано зробити традиційним. Тож організатори очікують на нових учасників у наступному 2018-2019 навчальному році.

Поділитись