2018-09-09

Урочисті проводи команди Донеччини на фінал «Олімпійського лелеченя»

7 вересня в Краматорську відбулись урочисті проводи школярів Донецької області на фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», який сьомий рік поспіль проходить за ініціативи Національного олімпійського комітету України.

Нагадаємо, право представити наш регіон у Києві в Міжнародному дитячому центрі «Артек» здобула команда-переможниця обласного (попереднього) етапу заходу – учні краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25.

З 10 по 16 вересня хлопці і дівчата визначатимуть кращих у конкурсі презентацій, вікторині, змаганнях з волейболу, естафетах. Супроводжуватиме команду, що називається «Зірки Донеччини», вчитель фізичної культури краматорської ЗОШ № 25, майстер спорту України з легкої атлетики Тетяна Ольхова та стипендіатка Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області, майстер спорту України з дзюдо Катерина Сировацька.

Напередодні виїзду з «лелеченятами» зустрівся відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора. Він передав дітям щирі вітання від голови регіонального відділення Віктора Ремського і побажав проявити свої найкращі здібності. Наочним прикладом згуртованості і наполегливості для краматорських школярів має стати команда з Великої Новосілки «Друге дихання», яка здобула перемогу у фіналі «Олімпійського лелеченя» торік, у 2017-му.

Директор краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 Інна Страшко також звернулась до учнів з напутніми словами, подякувавши Відділенню НОК України в Донецькій школі за плідну співпрацю.

Зазначимо, що захищати честь Донеччини на всеукраїнському рівні хлопці і дівчата будуть у новій спортивній формі, що придбана завдяки підтримці ТОВ «КНАУФ Гіпс Донбас» (керівник – Олександр Бичков).

Поділитись