2018-11-24

В Краматорську проведено модуль «Ментальне тренування» проекту #OlympicLab

22 листопада в Краматорську відбувся модуль «Ментальне тренування» проекту #OlympicLab, який реалізує Національний олімпійський комітет України за підтримки Coca-Cola Foundation.

Захід на базі  ЗОШ №25 Краматорської міської ради організовано в рамках підготовки збірної команди Донецької області до змагань нового Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games 2018», який впроваджує в життя Міністерство освіти і науки України. Тому стати безпосередніми учасниками заходу запросили 35 дітей з чотирьох шкіл міста, членів збірної команди Донецької області, яким з 1 по 4 грудня доведеться проявити спортивний характер та гідно представити Донецьку область у місті Київ.

Гостем модулю стала майстер спорту України з дзюдо Тетяна Джабраїлова, бронзова призерка Континентального Кубку з дзюдо (Болгарія, 2014), бронзова призерка чемпіонату Європи з боротьби самбо (Литва, 2009). До участі також долучились начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко, керівник команди Донецької області Тетяна Ольхова та модератор модулю, відповідальний секретар-виконавчий директор Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора.

Під час зустрічі діти переглянули презентацію від Національного олімпійського комітету України, а Тетяна Джабраїлова пояснила поняття та важливість ментального тренування в прагненні до результату, розкрила його методи на прикладах з власного змагального досвіду та провідних спортсменів-олімпійців, відповіла на запитання найзацікавленіших.

Зустріч  видалася щирою та дружньою, діти із задоволенням слухали, ставили питання та фотографувалися з чемпіонкою. Активну учасників відзначено сертифікатами проекту #OlympicLab та подарунками від Національного олімпійського комітету України та Відділення НОК України в Донецькій області, які наприкінці заходу отримав кожен майбутній переможець.

Поділитись