2018-02-10

Визначено кращих спортсменів та тренерів Донецької області в січні 2018 року

Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації щомісячно підводитиме підсумки виступів спортсменів регіону на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Із передбачуваних Положенням трьох категорій по закінченню січня 2018 року визначено кращі спортсмени та тренери місяця за двома категоріями: з олімпійських та неолімпійських видів спорту (кращі представники видів спорту серед осіб з інвалідністю не визначені у зв’язку з відсутністю офіційних стартів у минулому місяці).

Атлети та їх наставники будуть нагороджені відзнаками з зазначенням номінацій переможців.

1) Олімпійські види спорту:

Кращий спортсмен – Сухоруков Юрій Олександрович – заслужений майстер спорту України зі стрільби кульової, переможець та срібний призер зимового чемпіонату України зі стрільби кульової.

Кращий тренер – Сухорукова Ірина Геннадіївна – заслужений тренер України зі стрільби кульової.

2) Неолімпійські види спорту:

Кращий спортсмен – Моренко Єлизавета Сергіївна – майстер спорту України з сумо, переможниця Європейського континентального чемпіонату з сумо серед молоді.

Кращий тренер – Рева Олег Борисович – старший тренер-викладач з сумо.

Відзначимо, що ці спортивні тандеми отримували визнання і в 2017 році. Сумоїстка Єлизавета Моренко та її наставник Олег Рева стали кращими представниками неолімпійських видів спорту у січні (тоді вони також святкували успіх на Європейському континентальному чемпіонаті), а Юрій та Ірина Сухорукови в лютому були кращими представниками олімпійських видів спорту.

Поділитись