2021-10-26

Юні важкоатлети Донецької області – переможці та призери чемпіонату України на Закарпатті

Представники Донеччини відзначилися низкою нагород на чемпіонаті України-2021 з важкої атлетики серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР та закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю, що відбувся з 18 по 23 жовтня в селі Поляна Закарпатської області.

У командному протоколі серед спеціалізованих закладів Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С.Бубки став першим із загальною сумою 1566,5 очок, а серед СДЮШОР третє місце посіла Донецька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з важкої атлетики, маючи результат 1013 очок.

В особистому заліку важкоатлети Донеччини здобули 8 медалей у сумі двоборства, що складається за підсумками виступів у двох вправах – ривку та поштовху. Загалом, рахуючи і «малі» нагороди за окремі вправи, в активі Донецької області 24 нагороди.

Спортсменам нашого регіону підкорилися всі сходинки п’єдесталу пошани у ваговій категорії 81 кг: на першу із сумою двоборства 270 кг піднявся Данило Чиняков (Бахмут/Білозерське, ДОСФКСП ім. С.Бубки/ОСДЮСШОР), на другу з результатом 264 кг – Кирило Пригода (ДОСФКСП ім. С.Бубки), на третю з результатом 257 кг – Андрій Боровський (Білозерське, ОСДЮСШОР/Школа вищої спортивної майстерності). Окрім цього, четвертим із сумою двоборства 255 кг тут став Ярослав Тимченко (Краматорськ, ОСДЮСШОР), який при цьому виборов мале «золото» у поштовху (147 кг).

Володарі «срібла» серед дівчат: у ваговій категорії 55 кг із сумою двоборства 132 кг – Вероніка Гончарова (Бахмут/Білозерське, ДОСФКСП ім. С.Бубки/ОСДЮСШОР), у ваговій категорії +87 кг – Дар’я Кулік (Бахмут/Маріуполь, ДОСФКСП ім. С.Бубки/ОСДЮСШОР).

Окрім цього, бронзовими призерами серед юнаків стали: у ваговій категорії 73 кг з результатом 250 кг – Гліб Березін (Білозерське, ОСДЮСШОР/ШВСМ), у ваговій категорії 102 кг з результатом 247 кг – Іван Горобець (Маріуполь, ОСДЮСШОР/ШВСМ), у ваговій категорії +109 кг з результатом 256 кг – Максим Незнаєв (Бахмут/Лиман, ДОСФКСП ім. С.Бубки/ОСДЮСШОР).

Серед тих, хто опинився поза п’єдесталом пошани за сумою двоборства, малі нагороди в окремих вправах здобули: «бронзу» у поштовху з результатом 108 кг у ваговій категорії 61 кг – Павло Сохін (Волноваха, ОСДЮСШОР), «бронзу» у ривку з результатом 111 кг у ваговій категорії 73 кг – Олександр Савчук (Бахмут, ДОСФКСП ім. С.Бубки), «бронзу» у поштовху з результатом 143 кг у ваговій категорії +109 кг – Владислав Голованов (Бахмут/Білозерське, ДОСФКСП ім. С.Бубки/ОСДЮСШОР).

Тренерами важкоатлетів Донецької області, які стали володарями медалей чемпіонату України на Закарпатті, є Ігор Обухов, Володимир Жога, В’ячеслав Жульков, Денис Задрановський, Сергій Аленін, Віктор Романчук, Віталій Шведов, Віталій Данильченко, Євген Рокочий, Анатолій Баранов, Сергій Жалов, Сергій Колоколов.