2018-11-05

Модуль «Волонтерство» проекту #OlympicLab проведено в Бахмуті

3 листопада у місті Бахмут відбувся модуль «Волонтерство» проекту #OlympicLab, який реалізує Національний олімпійський комітет України за підтримки Coca-Cola Foundation. На зустріч запрошено 45 дітей, вихованців КДЮСШ Бахмутської міської ради, ДЮК ФП м. Краматорськ, учнів ДВУОР ім. С. Бубки.

Зустріч організовано в рамках чемпіонату Донецької області з легкої атлетики на призи чемпіонки Олімпійських ігор, заслуженого майстра спорту Надії Ткаченко, що пройшов у Бахмуті на базі спортивного комплексу «Металург». Діти отримали не тільки можливість ознайомитись з поняттям волонтерства в спорті, його метою, а й відчути себе справжніми волонтерами під час практичної частини з порадами запрошених фахівців волонтерства.

Гостями модулю стали віце-президент Федерації легкої атлетики Донецької області, кандидат педагогічних наук, державний тренер з легкої атлетики Донецької області, голова волонтерської місії на чемпіонаті світу з легкої атлетки серед юнаків (м. Донецьк, 2013 рік) Тетяна Серорез, відповідальний секретар-виконавчий директор Відділення НОК України в Донецькій області, модератор модулю Дмитро Подопригора, чемпіонка Європи з легкої атлетики серед юніорів, волонтер чемпіонату світу з легкої атлетки серед юнаків Олена Радюк.

Вони пояснили юнакам і дівчатам поняття волонтерства, розповіли про його мету та суспільну важливість.  Тетяна Серорез на прикладі чемпіонату світу з легкої атлетки серед юнаків-2013 розповіла дітям, з чого саме складається волонтерство, в чому є його важливість та цікавість, труднощі та перспективи. Олена Радюк поділилась власним досвідом, як брала участь у волонтерській місії і допомагала учасникам чемпіонату світу з легкої атлетки досягти спортивного результату, а згодом сама, вже представляючи Україну на міжнародному рівні, дякувала волонтерам за їх благодійну працю.

Під час жвавої розмови діти зацікавлено слухали, ставили питання та навіть змогли уявити себе волонтерами у місії. Особливо коли отримали футболку з логотипом проекту та волонтерську корзину і стали на доріжку та спробували втілити на практиці корисні поради наставників.

За активну участь юнаки і дівчата отримали сертифікати та подарунки від Національного олімпійського комітету України та Відділення НОК України в Донецькій області. Варто зазначити, що участь у заході взяли діти-переселенці, та й запрошені гості є внутрішньо-переміщеними особами.

Поділитись